Literacko i fotograficznie. Wcześniej: w kąciku z książkami ...
Blog > Komentarze do wpisu

Kreativ Blogger

Miss_Jacobs i Magicznam sprawiły mi niebywałą przyjemność obdarowując takim oto sympatycznym znaczkiem. Chociaż nie spodziewałam się nawet w najśmielszych snach, to przyznać muszę, że wyróżnienie bardzo mile połechtało moją próżność :) Dziękuję ślicznie :)

Zgodnie z zasadami mogę wyróżnić siedem kolejnych blogów. To bardzo niewiele, biorąc pod uwagę, że na mojej liście ulubionych jest ich kilkadziesiąt, a co rusz trafiam na kolejne interesujące nowopowstające. Wybór padł (w większości) na te wirtualne notatniki, na których strony trafiłam już na samym początku mojej blogowej drogi i które inspirują mnie niezmiennie od tamtej pory. Wszystkie wymienione osoby to "winowajcy" odpowiedzialni za nieustanne wydłużanie się mojej listy "do przeczytania" i ciągłą potrzebę naciągania miejsca na półkach pod nowe nabytki, za co (żeby nie było wątpliwości) jestem im ogromnie wdzięczna! :)

Oto wyróżnieni wraz z dodatkowymi i indywidualnymi powodami - kolejność uwarunkowana alfabetycznie :)

  • Aerien – za dbałość o słowa, za wrażliwe i osobiste recenzje oraz podobny gust czytelniczy, który sprawia, że całkowicie ufam jej polecankom.
  • Bazyl – za męski punkt widzenia i za to, że nie waha się sięgać także po książki powszechnie uznawane za "babskie".
  • Clevera – za to, że każda jej recenzja to zupełnie nowa wyprawa, z której nie chce się wracać do rzeczywistości.
  • Dededan – za wyjątkową konsekwencję w pisaniu i nieomal codzienne dostarczanie nowych inspiracji czytelniczych.
  • Germini – za zwrócenie uwagi na książki, które w innym wypadku nie zostały by przeze mnie zauważone, za możliwość porównań czasem odmiennych opinii, i jeszcze za nieustanne kuszenie nowościami.
  • Liritio – za wyjątkowo ciekawe wprowadzenia do notek, które automatycznie zmuszają do poszukiwania własnych opinii na dany temat oraz za interesujące podpowiedzi filmowe.
  • Mandżuria – za piękny język, za estetykę i różnorodność nie tylko literacką.
poniedziałek, 08 lutego 2010, net.a.a
Tagi: okazje

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
clevera
2010/02/08 21:56:41
Dziękuję za wiatr w plecy i cieszę się z tak zacnego towarzystwa, które również bardzo sobie cenię. :*
-
Gość: Bazyl, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/09 08:43:27
Rumianym. Speszonym. Ba, spłonionym nawet jako pacholę przed pierwszym występem na szkolnej akademii. Dzięki. :)
-
2010/02/09 22:47:14
Dziękuję!
-
germini
2010/02/10 15:06:50
Aż się zawstydziłam. Szalenie mi miło i cieplutko na serduchu. Dziękuję! :)
-
germini
2010/02/10 15:09:33
Blox zaszalał, a słowo daję, że "wyślij" kliknęłam raz :/ W każdym razie zrób z tym, Neto, proszę, porządek, bo niezręcznie się czuję jako autorka takiego spamu ;)
-
2010/02/10 16:52:48
Ja trochę spóźniona dziękuję, ale nadal jest mi bardzo miło i się zaczerwieniłam aż, no :) Tylko teraz dosłownie tę pochwałę wstępów wezmę i zostaniecie zasypani samymi wstępami :)
-
mandzuria23
2010/02/10 18:53:05
Bardzo dziękuję za miłe słowa i nagrodę! Jest mi bardzo miło :D
-
net.a.a
2010/02/10 23:27:10
clevero wietrzyk zawsze gotowy do użycia :) pisz nam dalej tak pięknie :)
Bazylu no to dorobiłam ;) ale nie łam się, mundurek mam nadzieję już gotowy, jeszcze tylko tarczę poprawić na rękawie i żadna akademia Ci nie straszna :)
dededan proszę bardzo :)
germini proszę mi się nie zawstydzać, zasłużyłaś sobie :) a komentarzyki po jednym zostawiłam, z szalejącym bloxem też na pamiątkę :) swoją drogą, nie wiem czy pamiętasz, może bloxik dzisiejszym kopiowaniem chciał Ci się zrewanżować za zjedzony komentarz kiedyś tam dawno temu ;))
liritio no to będziemy po wstępie zgadywać jakie mogły być Twoje pełne wrażenia ;):) a tak serio, pamiętaj, że mnie podoba się całość, ale wstępy faktycznie Cię wyróżniają :)
mandzurio cała przyjemność po mojej stronie :)
-
2014/04/15 13:05:14
Ale wy sobie tutaj słodzicie :) ale to dobrze, że środowisko bloggerów jest tak zintegrowane i tak dobrze wyedukowane jezykowo, literacko itp :) każde z was pewnie nawet artykuły od biura by opisało niebywale ciekawie i z gracją :) pozdrawiam!